REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Warszawskie zoo poszukuje... specjalisty ds. architektury

  • Autor: UM Warszawa
  • 08 lis 2017 10:00
fot. shutterstock

Od niego zależeć będzie uzgadnianie planów inwestycyjnych oraz planowanie wariantów rozwoju i zagospodarowania zoo. Miejski Ogród Zoologiczny poszukuje głównego specjalisty ds. architektury przestrzennej. Kandydaci mogą składać aplikacje do 15 grudnia.

REKLAMA

Oprócz niezbędnego wykształcenia – m.in. studia II stopnia na kierunku architektura, architektura i urbanistyka lub architektura krajobrazu – projektanci ubiegający się o stanowisko w zoo będą musieli wykazać się odpowiednim stażem pracy – min. 5 lat lub wykonywanie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej z dziedziny architektury.

Wymagany jest również stosowny staż pracy – co najmniej 5 lat z zakresu projektowania architektonicznego lub architektury krajobrazu lub min. 3 lata doświadczenia zawodowego z zakresu projektowania architektonicznego lub architektury krajobrazu oraz 2 lata doświadczenia zawodowego z zakresu zarządzania projektami. Wśród pożądanych kompetencji należy wymienić samodzielność, sumienność, analityczne myślenie, komunikatywność, zorientowanie na osiąganie celów oraz umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Przed architektami, którzy spełnią powyższe wymagania, a także pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny czekać będzie nie lada wyzwania – praca na stanowisku głównego specjalisty ds. architektury przestrzennej w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym w Warszawie. Do jego zadań oprócz opracowywania, koordynowania i uzgadniania planów inwestycyjnych zoo w zakresie architektoniczno-budowlanym należeć będzie również przygotowywanie wariantów rozwoju miejskiego ogrodu. Wszystko to odbywać się będzie w oparciu o obowiązujące dokumenty planistyczne, a także przy uwzględnieniu otoczenia w jakim znajduje się zoo. Główny specjalista będzie musiał również ściśle współpracować z biurami i jednostkami miejskim, a także podmiotami zewnętrzynimi przy uzgadnianiu projektów inwestycji, które mogłyby wpłynąć na życie ogrodu i jego mieszkańców. Jednym z ostatnich zadań jakie stoją przed architektami będzie przygotowywanie konkursów architektonicznych dot. miejskiego zoo, a także pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad prowadzonymi w zoo przedsięwzięciami.

Kandydaci mogą składać swoje aplikacje do 15 grudnia. Więcej informacji dostępnych na stronie warszawskiego Zoo.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie