Warsztaty DIY i inne atrakcje na Wielkiej WyspiePropertyDesign.pl - 30-06-2020 16:04


Wakacyjny weekend w mieście we Wrocławiu najprzyjemniej spędzić tuż nad brzegiem Odry, w otoczeniu zieleni Wielkiej Wyspy. Odbędzie się tutaj cykl aktywnych sobót, a gościem pierwszego spotkania będzie znany z TV, Darek Stolarz.

Wakacyjny weekend w mieście we Wrocławiu najprzyjemniej spędzić tuż nad brzegiem Odry, w otoczeniu zieleni Wielkiej Wyspy. Osiedle Bacciarellego 54 na Wielkiej Wyspie w trzy najbliższe soboty zaserwuje wrocławianom cykl bezpłatnych wydarzeń w nurcie eko, DIY oraz zdrowego trybu życia.

Głównym punktem programu pierwszego spotkania będą warsztaty z Darkiem Stolarzem, znanym z programów TV „Darek solo”, „Dorota was urządzi”, „Polowanie na kuchnie”, „Polowanie na mieszkanie”, „Domowe rewolucje” oraz „Metamorfozy Doroty Szelągowskiej”. 

- Dla fanów majsterkowania przygotowaliśmy warsztaty z Darkiem Stolarzem oraz lokalną Domową Stolarnią. Zainteresowani ekokosmetykami, sportem i zdrowym odżywianiem dowiedzą się od Natury Rzeczy, jak przygotować domowe SPA, sporządzić naturalny peeling, czy skonsultują najlepszą dla siebie dietę z Fitness World i wezmą udział w zajęciach jogi z Jogą na Biskupinie. Amatorzy ogrodnictwa zaczerpną porad w zakresie projektowania zieleni na balkonach i urządzą swój mały las w słoiku - mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający firmy Trei Real Estate Poland, organizującej cykl aktywnych sobót na Wielkiej Wyspie.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Obowiązują zapisy.