REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Westfield Arkadia szykuje moc atrakcji na lato. Kino, koncerty i galeria sztuki

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 cze 2022 14:51
Westfield Arkadia szykuje moc atrakcji na lato. Kino, koncerty i galeria sztuki
Lato 2022 z kulturą w Westfield Arkadia, fot. mat. prasowe

Wakacje 2022 w mieście? Centrum handlowe Westfield Arkadia w Warszawie zaprasza na moc letnich wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, które rozpoczęły się 23 czerwca i potrwają do 18 sierpnia 2022 roku.

REKLAMA

  • Co czwartek odbędzie się seans w ramach popularnego wśród widzów kina na leżakach. Za każdym razem wyświetlony zostanie inny film, tak więc do obejrzenia będzie dziewięć pozycji.
  • W dniach: 30 lipca oraz 6 i 13 sierpnia będzie można wziąć udział w koncercie grupy jazzowej JSP Ensemble.
  • Udział zarówno w seansach, jak i koncertach jest bezpłatny.
  • Każdego dnia na terenie Westfield Arkadia można zwiedzać galerię sztuki Ado-art, która prezentuje prace najwybitniejszych polskich i zagranicznych współczesnych artystów.

W czasie wakacji centrum handlowe Westfield Arkadia organizuje wydarzenia kulturalne oraz rozrywkowe dla klientów, którzy spędzają lato w mieście. Oferta jest różnorodna i dotyczy sztuki: filmowej, muzycznej i plastycznej – trafi więc w gusta wielu uczestników.

– Chcemy, aby nasi klienci mogli znaleźć u nas rozrywkę i wydarzenia kulturalne na wysokim poziomie. W tym roku będzie można spotkać u nas profesjonalnych muzyków, którzy wykonają lubiane piosenki z najpopularniejszych polskich filmów i seriali oraz klasyki muzyki popularnej i jazzowej. Kino na leżakach to radość z oglądania filmów pod chmurką. Zapraszamy na starannie dobrany repertuar – wiele filmów, które wyświetlimy, zdobyło Oscary. Na wielbicieli polskiej i zagranicznej sztuki współczesnej czeka z kolei galeria Ado-art, czyli nowy najemca naszego centrum – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

Kino letnie na terenach zielonych przed Westfield Arkadia

W repertuarze kina letniego znalazły się różnorodne gatunki filmowe – od sensacji i kryminału przez dramaty i deszczowce po komedie. W tym roku kino letnie wystartowało 23 czerwca. Seanse odbywają się w każdy czwartek o godzinie 21:00 do 18 sierpnia. Ekran i leżaki znajdują się naprzeciwko głównego wejścia. Repertuar kinowy:

·        23 czerwca – „Na rauszu” reż. Thomas Vinterberg

·        30 czerwca – „Parasite” reż. Joon-ho Bong

·        7 lipca – „Żelazna dama”, reż. Phyllida Lloyd

·        14 lipca – „Poufne lekcje perskiego” reż. Vadim Perelman

·        21 lipca – „Kobiety z 6. piętra” reż. Philippe Le Guay

·        28 lipca – „Pomiędzy słowami” reż. Urszula Antoniak

·        4 sierpnia – „Na noże” reż. Rian Johnson

·        11 sierpnia – „Dżentelmeni” reż. Guy Ritchie

·        18 sierpnia – „Notting Hill” reż. Roger Michell

Smak i zapach kawy

Podczas czerwcowych seansów dodatkową atrakcją będzie specjalna strefa partnera – Costa Coffee. Odwiedzający stoisko znajdą na nim wygodne leżaki, pufy, fotele, koce, gry i książki, a także będą mogli bezpłatnie spróbować wybranych napojów kawowych. Strefa wypoczynku Costa Coffee jest dostępna dla klientów od 17 czerwca do 1 lipca 2022 r.

Przyjemne dźwięki muzyki podczas koncertów jazzowych

Westfield Arkadia zaprasza także na koncerty jazzowe. Trzy razy, na specjalnie zbudowanej scenie, popłyną dźwięki popularnych przebojów z seriali i filmów polskich, a także klasyków muzyki popularnej. Koncerty zaplanowane na 30 lipca oraz 6 i 13 sierpnia o godzinie 18:00 wykona zespół JSP Ensemble. Styl tego kolektywu łączy w sobie płynnie: jazz, rock, funk, groovy beats, blues i pop. Taka kombinacja oznacza, że muzycy nie zamykają się w określonym gatunku muzyki, tylko śmiało eksperymentują i improwizują. Koncerty odbędą się na terenach zielonych przed Westfield Arkadia, a wstęp jest bezpłatny.

Galeria sztuki Ado-art nowym najemcą Westfield Arkadia

Dodatkową moc kulturalnych doznać zapewni także galeria sztuki Ado-art, która dołączyła pod koniec maja do grona najemców centrum Westfield Arkadia. Ado-art wystawia i oferuje na sprzedaż: obrazy, grafiki, fotografie i rzeźby, stworzone przez uznanych zagranicznych i polskich twórców, a także utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia. Galeria oferuje także dodatkowe usługi związane z prezentowaniem dzieł sztuki we wnętrzu: współpracę dekoratora wnętrz, wybór ram i profesjonalną oprawę. Galeria jest czynna codziennie, w godzinach otwarcia Westfield Arkadia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie