REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wystawa prac Andrzeja Mleczki w galerii Blue City

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 lis 2021 13:10
Wystawa prac Andrzeja Mleczki w galerii Blue City
W galerii Blue City zaprezentowanych zostanie aż 400 rysunków znanego satyryka. Na zdj. rysunek autorstwa Andrzeja Mleczki / fot. mat. prasowe

W warszawskiej galerii handlowej Blue City w dniach 25-27 listopada będzie można obejrzeć wystawę prac znanego polskiego satyryka, Andrzeja Mleczki.

REKLAMA

Od 25 do 27 listopada w przestrzeniach Blue City oglądać będzie można wystawę prac Andrzeja Mleczki. Na placu przy fontannie (poziom -1) zaprezentowanych zostanie aż 400 rysunków znanego satyryka.

Wybrane na wystawę prace artysty w zabawny sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość, w tym relacje damsko-męskie, życie społeczne, towarzyskie, religijne i polityczne. Rysunki Mleczki słyną z wysmakowanego poczucia humoru, zabawy skojarzeniami, wnikliwej obserwacji i nakłaniającej do refleksji nutki ironii.

Andrzej Mleczko, który zadebiutował w roku 1971, jest autorem ponad dwudziestu tysięcy rysunków i ilustracji.

- Blue City od lat jest miejscem wydarzeń kulturalnych, stając się również ośrodkiem życia społecznego. Pomimo pandemii nie zrezygnowaliśmy z ich organizowania – mówi Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City.

Wstęp na wystawę, podobnie jak na inne wydarzenia organizowane przez Blue City, jest bezpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie