×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Z Balmain Asset Management do Broadway Malyan

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 10 kwi 2018 14:28
  • Zaktualizowano: 10 kwi 2018 14:29
Z Balmain Asset Management do Broadway Malyan
Ewa Szafrańska, dyrektora ds. rozwoju CEE, Broadway Malyan

Do polskiego zespołu międzynarodowej pracowni architektonicznej Broadway Malyan dołączyła Ewa Szafrańska, obejmując stanowisko dyrektora ds. rozwoju CEE. Wcześniej pracowała jako dyrektor zarządzająca w Balmain Asset Management - firmy zajmującej się inwestowaniem i zarządzaniem aktywami.

REKLAMA

Nowa dyrektor jest absolwentką wydziału architektury. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, wielokrotnie zajmowała stanowiska kierownicze i jest osobą dobrze znaną w branży.

Margarida Caldeira, kierująca Broadway Malyan w regionie EMEA podkreśla, że Ewa Szafrańska  będzie odpowiadała zarówno za relację z obecnymi klientami, jak i identyfikację nowych klientów oraz nowych segmentów rynku, co jest kluczowym aspektem strategii Broadway Malyan w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

- Bardzo cieszymy się, że ktoś z taką pozycją na rynku jak Ewa dołączył do naszego zespołu w Warszawie, gdzie jesteśmy obecni już 17 lat – powiedziała Margarida Caldeira.

 - Podczas tego okresu Broadway Malyan wypracowało silną pozycję w regionie. W ostatnim czasie zostaliśmy zaangażowani w znaczącą liczbę nowych projektów i teraz, przy wsparciu Ewy, chcielibyśmy nabrać jeszcze większego rozpędu - dodała. 

 - Ewa, poza wieloma godnymi pozazdroszczenia kontaktami, ma także fantastyczny wgląd w  rynek nieruchomości, a jej doświadczenie w pracy ze znaczącymi, międzynarodowymi firmami doskonale wpisuje się profil Broadway Malyan zarówno pod względem naszej obecnej bazy klientów, jak również naszych aspiracji w Polsce oraz całym regionie.

Ewa Szafrańska ma szerokie doświadczenie w różnych sektorach rynku nieruchomości. Karierę rozpoczynała w firmie Carrefour na stanowisku menedżera ds. rozwoju, gdzie odpowiadała za międzynarodowe projekty handlowe. Była także menedżerem projektu w TK Development odpowiedzialnym za projekty handlowe oraz biurowe.

Pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju w ApsysPolska oraz dyrektora zarządzającego w Azora International Management. Ostatnie trzy lata była dyrektorem zarządzającym na Europę Centralną i Wschodnią w Balmain Asset Management.

 - Studio Broadway Malyan znam od wielu lat. Wspólnie pracowaliśmy nad wieloma projektami od początku ich obecności w Polsce, dlatego też dobrze rozumiem specyfikę ich działalności,  a co bardziej istotne, znam ich potencjał – mówi Ewa Szafrańska. 

- Rynek w Polsce, a także w całym regionie jest bardzo dynamiczny z mocnymi, długoterminowymi perspektywami i Broadway Malyan ma ogromną szansę na rozwój w wielu sektorach – zarówno w tych w których ma już bardzo mocną pozycję, jak i zupełnie nowych - dodaje. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie