×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Agnieszka Buczkowska-Korlińska o smartdomach na Forum Dobrego Designu 2018

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 gru 2018 09:00
Agnieszka Buczkowska-Korlińska o smartdomach na Forum Dobrego Designu 2018
Agnieszka Buczkowska-Korlińska, fot. PTWP

To od dobrego projektu uwzględniającego inteligentne technologie zależy, czy dom będzie dla klienta funkcjonalny i przydatny - mówi Agnieszka Buczkowska-Korlińska, architekt wnętrz, prelegentka Forum Dobrego Designu 2018.

REKLAMA

Inter-Arch Architekci to istniejąca od 2006 roku pracownia, specjalizująca się w kompleksowym projektowaniu oraz realizacji domów i rezydencji. Tym co wyróżnia ją spośród innych biur architektonicznych jest połączenie silnych kompetencji zarówno w zakresie architektury obiektu, jak i projektowania wnętrz. Taka całościowa opieka nad tworzeniem nowych domów gwarantuje spójność i konsekwencję w całym procesie, obejmującym także pomoc w doborze i zagospodarowaniu działki czy aranżacji ogrodu. Założycielką Inter-Arch Architekci jest Agnieszka Buczkowska-Korlińska, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej. W portfolio pracowni znajdują się projekty domów jednorodzinnych i osiedli, liczne zrealizowane wnętrza willi i apartamentów, a także obiekty komercyjne, zwłaszcza restauracje. Pracownia jest laureatem wielu wyróżnień i nagród w konkursach architektonicznych.

Agnieszka Buczkowska-Korlińska będzie prelegentką Forum Dobrego Designu 2018. Weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Smart-wnętrza – inteligentna rewolucja pod dachem".

Zarejestruj się na Forum Dobrego Designu 2018: www.forumdd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie