REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Car design – trudna sztuka projektowania samochodów nad Wisłą. O tym na 4 Design Days

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 lut 2018 12:18
Car design – trudna sztuka projektowania samochodów nad Wisłą. O tym na 4 Design Days
fot. unsplash

W Polsce dziedzina projektowania samochodów nadal raczkuje. Choć specjalistów w tej branży jest niewielu, mają na ten temat wiele do powiedzenia. Przed jakimi wyzwaniami stoją projektanci samochodów nad Wisłą? Jaki wpływ na car design mają nowoczesne technologie? O tym będziemy rozmawiać 15 lutego w czasie 4 Design Days w Katowicach.

REKLAMA

- Pojazdy autonomiczne i elektryczne kompletnie zmieniają rynek. W końcu zmienił się schemat pojazdu, jego rozmiary, parametry. To z kolei ma ogromny wpływ na ich wygląd. Nowe technologie, muszą odróżniać się o starszych rozwiązań. Stąd możemy zauważyć radykalne zmiany i świeże spojrzenie na ten sam temat - mówił w rozmowie z nami Jacek Chrzanowski, założyciel i projektant One/One Lab

Podczas 4 Design Days w Katowicach będziemy rozmawiać z designerami i producentami o tym, w którą stronę nad Wisłą zmierza tak niszowa dziedzina projektowania, jaką jest car design: jaka przyszłość na nią czeka, przed jakimi stoi wyzwaniami oraz jaki wpływ mają na nią nowoczesne technologie. Oprócz Jacka Chrzanowskiego, będziemy mieli szansę wysłuchać m.in.: Drora Pelega, projektanta Suzuki, Reza Shahla, designera w One One Lab Studio oraz Annę Vonhausen, dyrektor kreatywną firmy VANK.

4 Design Days odbędzie się w dniach 15-18 lutego 2018 roku. Ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, inwestorzy i samorządowcy spotkają się na 4DD w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie.

Konferencji towarzyszyć będzie szereg wydarzeń, w tym gale z wręczeniem nagród, spotkania z ciekawymi postaciami, prezentacje i dni otwarte dla mieszkańców regionu z targami oraz akademią designu dla dzieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie