REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Czy jesteśmy świadkami renesansu polskiego rzemiosła? Odpowiedź na 4 Design Days 2022

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 lis 2021 09:00
Czy jesteśmy świadkami renesansu polskiego rzemiosła? Odpowiedź na 4 Design Days 2022

Od dobrych kilku lat na polskim rynku rękodzieło rośnie w siłę. Tanie i masowe produkty są już passé, teraz kierujemy swoją uwagę na prawdziwie rzemieślniczy wyrób. Choć wymaga wysiłku i dodatkowych kosztów, wybór rzemiosła opłaca się nie tylko nam, ale i Planecie. Jak skutecznie promować polskie rękodzieło? Czy łatwo być twórcą w Polsce? Podczas 4 Design Days 2022 przyjrzymy się bliżej kondycji rodzimych wyrobów rękodzielniczych.

REKLAMA

W trakcie sesji tematycznej Polskie ®zemiosło. Renesans porozmawiamy o wielkim powrocie rzemiosła jako zwrotowi ku zrównoważonemu rozwojowi ludzkości. Tanie produkty wprost z chińskich fabryk? Czas na długowieczny wyrób traktowany jako inwestycję. Jak wesprzeć polski rynek rzemieślniczy? Jak budować biznes i skutecznie promować swoją markę? Pragmatyzm czy wizja artystyczna - co wybiorą klienci? M.in. o to zapytamy naszych prelegentów.

Zwrócimy się również w stronę tematu kształcenia przyszłych rzemieślników i przyjrzymy się ich ścieżce kariery. O tym będzie traktować panel Zawód rzemieślnik. Czy łatwo być twórcą we własnym kraju?.

4 Design Days wraca do przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego

4 Design Days - to będzie wielkie wydarzenie świata architektury, designu i nieruchomości. Po edycjach online w 2021 roku, event wraca do unikalnych przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

W programie wystawy, wieczorne gale, konkursy, prezentacje, a przede wszystkim rozmowy na aktualne i najistotniejsze tematy dla architektury, designu i branży nieruchomości. 

Przed nami cztery dni - od 27 do 30 stycznia 2022 roku – w gronie architektów i projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów, władz samorządowych oraz ekspertów.

Jesteśmy z powrotem ze świeżymi i niezwykle ważnymi tematami, nowymi wydarzeniami i oryginalnymi atrakcjami, by kontynuować spotkanie w niesamowitej atmosferze, która towarzyszyła nam w poprzednich, przedpandemicznych edycjach.

Organizatorem 4 Design Days jest GRUPA PTWP - wydawca m.in. propertynews.pl, propertydesign.pl, dobrzemieszkaj.pl oraz organizator spotkań biznesowych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

Więcej na www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie