REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Czym muszą wyróżniać się łazienki w obiektach publicznych? O tym na FBŁiK

  • Autor: lazienka.pl
  • 11 mar 2019 15:30
Czym muszą wyróżniać się łazienki w obiektach publicznych? O tym na FBŁiK

Czy łazienki w obiektach publicznych to przyszłościowy rynek o dużym potencjale? Jaka jest specyfika branży? Jakie wyzwania czekają na firmy łazienkowe? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć prelegenci zaproszeni na Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej, które odbędzie się 2 kwietnia br., w Hotelu Sheraton w Warszawie.

REKLAMA

Podczas tegorocznej edycji FBŁiK nasi prelegenci będą dyskutować o roli łazienki w obiektach użyteczności publicznej. Czy łazienki w obiektach publicznych to przyszłościowy rynek o dużym potencjale? Jaka jest specyfika branży? Jakie wyzwania czekają na firmy łazienkowe? O tym będą m.in. rozmawiali: Grzegorz Chorzyński, CEO, Luxury Bathrooms i Dariusz Gocławski, architekt, założyciel, A&D Retail Store Design oraz Magdalena Federowicz – Boule z pracowni architektonicznej Tremend.

Zarejestruj się!

FBŁiK to  najważniejsze wydarzenie w branży łazienkowej w Polsce, w tym roku w zupełnie nowej odsłonie, bo wzbogacone o tematykę kuchenną!

W jednym miejscu zgromadzimy przedstawicieli rynku łazienek i kuchni – producentów, dystrybutorów, właścicieli salonów łazienkowych i kuchennych, ekspertów sektora, architektów i designerów – aby porozmawiać o trendach i wyzwaniach  na rynku łazienek i kuchni. Bądź z nami 2 kwietnia br. w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie