×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Dobry dizajn na Europejskim Kongresie Gospodarczym

  • Autor: WNP.pl
  • 04 kwi 2018 09:00
Dobry dizajn na Europejskim Kongresie Gospodarczym
Jadwiga Husarska-Sobina, fot. PTWP

Dizajn nie jest kosztem, ale inwestycją, która przynosi zwrot - wskazuje projektantka Jadwiga Husarska-Sobina. Więcej na ten temat podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

REKLAMA

- Wielu polskich klientów, szczególnie mniejszych, postrzega projektowanie jako koszt marketingowy. My, projektanci, musimy przekonywać, że tak nie jest - mówi Jadwiga Husarska-Sobina. - Z dobrym skutkiem. W firmach zaczynają rozumieć, że dizajn jest inwestycją, że więcej pieniędzy i czasu na etapie projektowania zwróci się w postaci lepszych rezultatów biznesowych.

Jadwiga Husarska-Sobina jest główną postacią krakowskiego studia designu działającego pod jej nazwiskiem. Ośmioosobowy zespół pracujący pod kierownictwem naszej rozmówczyni pracował dla Paged Meble, Kamet, Apus Sports, czy dla Parku Śląskiego.

Główną przestrzenią, w jakiej realizuje się Husarska Design Studio, są projekty produktów, mebli, opakowań, czy też stoisk targowych i wnętrz. Filozofia projektów spod znaku Jadwigi Husarskiej-Sobiny to "projektowanie rozumiane jako tworzenie rzeczy pięknych, praktycznych, ale i nastawionych na zysk."

Więcej o projektowaniu i relacjach dizajnerzy-biznes będzie mowa na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, 14-16 maja 2018 r. Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie