REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Lokalizacja, wynagrodzenie, design biura – jak skutecznie kusić pracowników? O tym na Property Forum 2018

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 06 wrz 2018 10:45
Lokalizacja, wynagrodzenie, design biura – jak skutecznie kusić pracowników? O tym na Property Forum 2018

Polska to ważna lokalizacja dla globalnych graczy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Rywalizacja o pracownika staje się zjawiskiem powszechnym, a strategie globalnych organizacji nie zawsze sprawdzają się w lokalnej rzeczywistości. Jak skutecznie przyciągać talenty do firm i miast? Co może zrobić samorząd, a co specjalista od HR-u? Chodzi o design biura, lokalizację czy benefity? O tym na Property Forum 2018.

REKLAMA

Podczas sesji tematycznej "HR. Lokalizacja, wynagrodzenie, design biura – jak skutecznie kusić pracowników?", która odbędzie się 18 września 2018 w hotelu Sheraton w Warszawie, grono ekspertów będzie się wspólnie zastanawiać nad tym, jak w dzisiejszych czasach pozyskiwać talenty i co decyduje o tym, że potencjalny kandydat decyduje się na przyjęcie danej posady.

Swój udział w sesji potwierdzili: Karolina Dudek, workplace strategy manager, BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o., Piotr Dziedzic, Senior Director, Michael Page Poland, członek zarządu, Polskie Forum HR, Marta Janiszek, kierownik, Dział Architektów, Interbiuro Sp. z o.o.Sylwia Krasińska, Business Development Manager, Grupa Nowy Styl oraz Konrad Szaruga, Business Development Director, Business Link Poland. Za moderację odpowiada Iwona Bobrowska-Budny, Talent Management Mentor i trener biznesu, partner merytoryczny, Akademia Leona Koźmińskiego.

Konferencja Property Forum 2018 odbędzie się w dniach 17-18 września w Warszawie w hotelu Sheraton.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie