REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

O roli dizajnu w biznesie na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 kwi 2018 09:43

Jednym z tematów zbliżającego się Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie rola dizajnu w drodze do ekonomicznego sukcesu firmy. O tym, jak go osiągnąć, rozmawiamy z projektantem Robertem Majkutem.

REKLAMA

- Nie potrafię sobie wyobrazić dziedziny, która nie mogłaby skorzystać z dizajnu - mówi Robert Majkut, który będzie uczestnikiem kongresowej debaty "Biznes i emocje - dizajn we współczesnej gospodarce".

Jak przekonać przedsiębiorców do współpracy z projektantami?

- Jeżeli pokazujemy gigantyczny wzrost wartości marki, zauważalności firmy na rynku, sukcesu core'owego, który w części jest budowany w oparciu o dizajn, to zdecydowanie łatwiej rozmawiać z kontrahentami. Pamiętamy przy tym, że nie da się kalkować pewnych modeli. Natomiast można wykorzystywać mechanizmy, żeby dizajn stał się użyteczny.

Robert Majkut jest projektantem. Jego autorskie studio - Robert Majkut Design - jest obecne na międzynarodowym rynku projektowym od 1996 roku. W portfolio swoich klientów ma realizacje dla: PKO Banku Polskiego, ING Banku Śląskiego, czy dla Moliery 2. Przygotował także kompleks Multikina w Złotych Tarasach w Warszawie. Projektuje także dla zagranicznych klientów. Jego projekty wnętrz i budynków zagościły w Chinach, w Pekinie (Orange Cinema, Sky Entertainment Center), czy w Lublanie (Kolosej Cinema).

Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 r. w Katowicach. Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie