REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Oni będą z nami na Forum Dobrego Designu 2017

  • Autor: DobrzeMieszkaj.pl
  • 27 lis 2017 15:30
Oni będą z nami na Forum Dobrego Designu 2017
Goście specjalni Forum Dobrego Designu 2017

Już 6 grudnia w Warszawie odbędzie się IV edycja Forum Dobrego Designu, wyjątkowego wydarzenia, którego organizatorem jest magazyn i portal Dobrze Mieszkaj. Kto będzie prelegentem podczas Forum? Poniżej prezentujemy zaproszone osobistości.

REKLAMA

Future of design – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje, warsztaty i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę, poznać najnowsze trendy, dowiedzieć się o wszystkim, co istotne w polskim i światowym designie.

W tym roku będą z nami m.in.:

René Hougaard

Duński designer, w 2014 roku założył własne studio projektowe Arde. W jego portfolio są projekty dla uznanej duńskiej marki BoConcept, a także dla innych marek związanych przede wszystkim z branżą meblową: Mogens Hansen Furniture, Newworks, Nuance Scandinavia, Haslev Furniture, Magnus Olesen, Wendelbo.

Pete Kercher

Założyciel Europejskiego Instytutu Projektowania i Niepełnosprawności oraz ambasador organizacji Design for All Europe. Członek kilku komitetów naukowych, konsultacyjnych i redakcyjnych oraz juror międzynarodowych konkursów. Autor licznych artykułów. Konsekwentnie wierzy, że design jest w stanie rozwiązać wiele problemów wynikających z życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie i świecie.

Giovanna Carnevali

Włoska architekt i niezależna konsultantka. Dziedziny, w których się specjalizuje, to architektura współczesna i rozwój miast, dziedzictwo kulturowe i kuratorstwo, a także zarządzanie instytucjami zajmującymi się architekturą współczesną w Europie. Obecnie pełni funkcję dyrektora ds. konkurencji w firmie Strelka KB, niezależnym przedsiębiorstwie zajmującym się doradztwem architektonicznym, które tworzy wizje miast przyszłości i stara się zapewnić światu lepsze jutro. W latach 2012–2015 była dyrektorem Fundacji Miesa van der Rohe w Barcelonie (Hiszpania).

Tomasz Pągowski

Projektant, kreator, wyznawca konstruktywnego szaleństwa. W programie „Remont w 48h” Tomasz Pągowski urządził już osiemdziesiąt różnych przestrzeni. Dyrektor kreatywny agencji IMATHOME. Ukończył studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego SGGW/ASP. Był jurorem w programie „Bitwa o Dom” w TVN. Obecnie siódmy sezon prowadzi program „Remont w 48h” na antenie Domo+.

Robert Majkut

Projektant przemysłowy i architekt wnętrz. Od kilkunastu lat o prowadzi własne studio Robert Majkut Design, które specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu obiektów komercyjnych (identyfikacja wizualna, wnętrza, wzornictwo itd.) oraz wprowadzaniu marek na rynek i kreowaniu ich wizerunku. Do klientów RMD należą takie marki jak Tonsil, Multikino, Expander, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Bank Pekao, Time Trend, Moliera 2 dla Valentino i Salvatore Ferragamo, chiński Orange Sky Golden Harvest, słoweński Kolosej i rosyjski Kronverk Cinema i Imax Nescafe.

Jacek Chrzanowski

Projektant. Założyciel One/One Lab - międzynarodowej pracowni projektowej zajmującej się projektowaniem pojazdów, wzornictwem, architekturą wnętrz i grafiką użytkową. Pracownia współpracuje z ponad 15 projektantami na całym świecie (Włochy, Indie, Meksyk, Chiny, Izrael, Tajwan, Iran, Rosja).

Marcin Szczelina

Krytyk i kurator architektury. Kurator projektów min.: Isla Polonia – Grupo Aranea; Industrial Art – OFF Festival, Archicooking. Współkurator Biennale EVENTO 2009 w Bordeaux. Autor projektów poświęconych kondycji współczesnej architektury: „Ex-Architekci”, „Pills”, „Polskie Karaoke” w ramach wystawy „Na Okrągło”. Autor licznych tekstów o współczesnej architekturze i sztuce. Projekt Hugona Kowalskiego i Marcina Szczeliny “Let’s talk about garbage” (“Porozmawiajmy o śmieciach”), który reprezentował Polskę na głównej wystawie 15 Międzynarodowego Biennale Architektury w Wenecji zebrał entuzjastyczne oceny i recenzje zagranicznych dziennikarzy i krytyków architektury.

Hugon Kowalski

Architekt, właściciel pracowni UGO Architecture. Jego projekty prezentowane były na wystawach: podczas Seul Design Fair w 2011 roku, w Mediolanie podczas MadEXPO, w Bolonii podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Ekologicznego w 2010 roku, w Cube Gallery w Manchester City podczas wystawy organizowanej przez Królewskie Stowarzyszenie Architektów Wielkiej Brytanii w 2009 roku. Laureat 27 nagród, w tym wielu międzynarodowych.

Marcelin Matusiak

Strategic Insight Manager GfK, kieruje w GfK zespołem wyspecjalizowanym w badaniach rynków budowlano-remontowych i przemysłowych. Badaniami dla tego sektora zajmuje się od 16 lat. Posiada bogate doświadczenia w zarządzaniu międzynarodowymi projektami (ilościowymi i jakościowymi), a także doradztwie strategicznym dla sektora budowlanego i przemysłowego. Prelegent licznych konferencji dla branży budowlanej, ekspert i szkoleniowiec. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie