REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wsiąść do pociągu, którym jedzie cały świat. O wielofunkcyjnym budownictwie na Property Forum 2019

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 sie 2019 13:00

Czy Warszawa czeka na kolejne wielofunkcyjne, zintegrowane z miastem projekty? Miastotwórczy mixed-use – do tego potrzebna jest współpraca samorządów z biznesem. Czego oczekują i co oferują władze stolicy? Jakie są plany deweloperów? Na tegorocznej edycji Property Forum poruszony zostanie temat mieszania funkcji w miastach oraz tego, co pojawi się po modernistycznym modelu urbanistycznym. Na wydarzenie zaprasza Gaby Tayoun, prezes Grupy Europtima.

REKLAMA

- 11 września spotykamy się na Property Forum, aby dyskutować o wielu tematach. Mój temat będzie dotyczył projektów wielofunkcyjnych i tego, jak Polska, oczywiście zaczynając od Warszawy poprzez inne miasta, powinna wykorzystać szansę jaką daje budownictwo wielofunkcyjne. Wszystkie większe miasta na świecie realizują już projekty typu „co-living” i „co-working” w środowisku mixed-use i naprawdę musimy zainicjować ten ruch tutaj, w Polsce - mówi Gaby Tayoun, prezes Grupy Europtima.

O projektach multifunkcyjnych będziemy będziemy rozmawiać podczas konferencji Property Forum 2019, która odbędzie się w dniach 11-12 września w warszawskim hotelu Sheraton.

Więcej o Property Forum 2019 na www.propertyforum.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie