REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zapraszamy na Dzień Architekta i warsztaty CAD Decor PRO podczas 4 Design Days

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 20 sty 2023 11:46
Zapraszamy na Dzień Architekta i warsztaty CAD Decor PRO podczas 4 Design Days
Zapraszamy na Dzień Architekta i warsztaty CAD Decor PRO podczas 4 Design Days

Podczas 4 Design Days 2023 odbędą się bezpłatne warsztaty z CAD Decor PRO. Szkolenie odbędzie się w formie wykładowej, a trenerami są cenieni eksperci z branży architektonicznej i budowlanej.

REKLAMA

26 stycznia 2023 o godz. 10 podczas 4 Design Days ( (26-29 stycznia, MCK w Katowicach, www.4dd.pl) rozpoczną się bezpłatne warsztaty z CAD Decor PRO. 

WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU 4 DESIGN DAYS

Szkolenie odbędzie się w formie wykładowej, a trenerami będą: 

  • Marek Krzaczkowski - specjalista ds. systemów CAD, certyfikowany trener, twórca autorskich szkoleń z zakresu obsługi programu CAD Decor PRO. Z wykształcenia mgr inż. - kierunek systemy informatyczne. Właściciel CR SOFT z siedzibą w Krakowie, autoryzowany dealer CAD Projekt K&A. Z branżą oprogramowania CAD związany od 2004 roku.
  • Anastazja Dublaga - projektantka z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w studiach kuchennych i salonach z designem. Prowadziła również własną działalność. W projektowaniu zwraca szczególną uwagę na ergonomię i design. Lubi łączenie stylów, choć największą satysfakcję daje jej tworzenie wnętrz eleganckich i wysublimowanych.
  • Marcin Pietrzyk - od ponad 20 lat pracuje na styku branży IT z architekturą i biznesem. Specjalizuje się w komercjalizacji rozwiązań Virtual Reality dla branży architektonicznej. Pasjonat nowoczesnych technologii. Doświadczony trener i mówca. Jego portfolio obejmuje kilkaset zrealizowanych wdrożeń dla klientów biznesowych, działających w obszarze architektury wnętrz i handlu detalicznego.
  • Anna Zalas - manager ds. rozwoju współpracy w zakresie designu, relacji z architektami, komunikacji w Grupie Końskie. Z pasji do wnętrz z branżą wyposażenia związana od wielu lat zaczynając od roli architekta wnętrz do kierownika wieloosobowego zespołu, nieustannie przekładając kreatywny ton na język biznesu.
  • Paweł Gazdowski - Regionalny Kierownik Sprzedaży w Grupie Końskie.  Z branżą budowlaną związany od 2015 roku, uwielbia współprace z ludźmi i z pełną pasją i zaangażowaniem potrafi opowiedzieć o smaczkach cyklu produkcji - jako doświadczony trener produktowy.

Agenda warsztatów prezentuje się następująco:

Podczas 4DD odbędzie się Dzień Architekta i towarzyszące mu warsztaty
Podczas 4DD odbędzie się Dzień Architekta i towarzyszące mu warsztaty

Zapraszamy!

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie