REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Housemarket Silesia Awards 2018: Zagłosuj na perły nowej architektury Śląska

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 sty 2018 13:00
Housemarket Silesia Awards 2018: Zagłosuj na perły nowej architektury Śląska
fot. PTWP

Coraz więcej na Śląsku powstaje dobrej architektury, bo inwestorzy uwierzyli w moc projektu. Unikalne inwestycje, projekty o wyjątkowej architekturze i skrojone na miarę potrzeb przyszłych użytkowników - właśnie takie inwestycje mieszkaniowe zrealizowane na Śląsku docenimy w konkursie Housemarket Silesia Awards 2018.

REKLAMA

W konkursie Housemarket Silesia Awards 2018 nagrodzimy projekty mieszkaniowe, które zostały zrealizowane na Śląsku do końca 2017 roku. Budowane pod potrzeby klientów, funkcjonalne, wybudowane z materiałów wysokiej jakości oraz wpisujące się w otoczenie – takie projekty chcemy wyróżnić. Szczególnie zapraszamy do oddania głosu w kategorii: Architektura, bo warto doceniać projekty o nieszablonowym podejściu do projektowania i wyjątkowej architekturze.

Poznaj nominacje i zagłosuj!

Nominacje w kategorii: "Architektura" zdobyło pięć inwestycji: TAL Francuska Park w Katowicach (Atal, architekt Wojciech Wojciechowski), Willa Miejska LUX w Gliwicach (P.B.O. Trojan), Apartamenty Jaśminów w Mikołowie (Monolit Development, GKJO Architekci), Bursztynowy Zakątek w Rybniku (Gras Invest, Pracownia S-Design) i IHome w Mysłowicach (Homeapartamenty.pl).

Który z nich okaże się najlepszą architektoniczną perełką na Śląsku? Dowiemy się podczas gali podsumowującej konferencję Housemarket Forum Silesia 2018, odbywającą się w trakcie 4 Design Days już 15-18 lutego 2018 r., MCK i Spodek w Katowicach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie