×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkurs Hansgrohe na projekt łazienki

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 paź 2015 09:34
Konkurs Hansgrohe na projekt łazienki
fot. Hansgrohe

Konkurs „Citterio i Ty” skierowany jest zarówno do projektantów, jak i do studentów. Wystarczy przesłać projekt łazienki z użyciem jednej z trzech linii armatury autorstwa Antonio Citterio dla marki Axor.

REKLAMA

Może to być projekt przygotowany specjalnie na konkurs lub projekt już zrealizowanej łazienki z portfolio projektanta.

Główna nagroda to kurs z zakresu projektowania na jednej z wiodących europejskich uczelni. Kurs będzie wybierany razem ze zwycięzcą, aby spełniał oczekiwania konkretnej osoby. Dodatkowo do wygrania dwie nagrody specjalne: 5 tys. zł za projekt zrealizowanej łazienki oraz 5 tys. zł dla projektu studenckiego.

Termin zgłaszania prac: 10 grudnia 2015.

Konkurs jest dwuetapowy; najlepsi uczestnicy konkursu wybrani przez jury w pierwszym etapie będą mieli możliwość zaprezentowania swych projektów bezpośrednio przed jury w dniu 15.03.2016 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

W jury konkursu zasiądzie, m.in. Bogumiła Jung, wykładowca na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych SPFP, projektantka; Maria Tyniec, architekt wnętrz, publicystka; Paweł Balcerzak, wykładowca ASP Wydział Wzornictwa w Warszawie, członek zarządu SPFP, designer INNO+NPD i Robert Kamiński, prezes zarządu Hansgrohe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie