REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na koncepcję modernizacji elewacji budynku przy ul. Złotej 11 w Warszawie

  • Autor: SARP Warszawa
  • 03 lis 2017 16:40
fot. shutterstock

Miasto Stołeczne Warszawa Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Śródmieście oraz Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich organizują konkurs na koncepcję modernizacji elewacji budynku przy ul. Złotej 11 w Warszawie.

REKLAMA

Konkurs jest konkursem realizacyjnym (tj. na podstawie, którego zostanie wykonana dokumentacja projektowa, stanowiąca podstawę do realizacji Inwestycji) i jednoetapowym. Uczestnicy konkursu składają wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie zgodnie z postanowieniami regulaminu konkursu.  Oceny prac konkursowych oraz wyboru najlepszej pracy konkursowej dokonuje Sąd konkursowy.

Przedmiotem konkursu jest projekt koncepcyjny modernizacji i estetyzacji elewacji kondygnacji 0 oraz +1 (antresola) budynku przy ul. Złotej 11 w Warszawie. Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem estetycznym i przestrzennym koncepcji elewacji.

Przewidziane nagrody w konkursie:

I Nagroda – kwota pieniężna w wysokości 15 000 zł netto; zaproszenie do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie dokumentacji projektowej będącej szczegółowym opracowaniem pracy konkursowej

II Nagroda – kwota pieniężna w wysokości 10 000 zł netto

III Nagroda – kwota pieniężna w wysokości 5 000 zł netto

Kwota przeznaczona przez organizatora na nagrody i wyróżnienia wynosi nie mniej niż 30 000 zł netto. Niezależnie od ilości przyznanych nagród i wyróżnień kwota ta zostanie obligatoryjnie rozdzielona w całości wśród prac nagrodzonych lub wyróżnionych.

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie składać należy w formie pisemnej do dnia 06.11.2017 r. do godz. 15.00. Prace konkursowe składać należy do dnia 12.2017 r. do godz. 15.00.

Więcej informacji o konkursie na stronie SARP Warszawa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie