REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Konkurs na logo Instytutu Solidarności i Męstwa

  • Autor: PAP
  • 06 lut 2018 13:41
fot. pixabay.com

Powołany w listopadzie ubiegłego roku Instytut Solidarności i Męstwa ogłasza konkurs na logo tej instytucji. Zgłoszenia można przesyłać do 11 lutego 2018 r.; zwycięzca konkursu otrzyma 20 tys. zł - poinformowało MKiDN.

REKLAMA

Ministerstwo kultury podało, że w konkursie mogą wziąć udział "osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej, w tym graficy, projektanci, artyści plastycy, absolwenci i pracownicy naukowi wyższych uczelni artystycznych, niezwiązani z Instytutem Solidarności i Męstwa".

Zgłoszenia do konkursu, czyli portfolio podmiotów biorących udział w konkursie, należy przesyłać do 11 lutego 2018 r. Szczegółowy terminarz kolejnych etapów konkursu znajduje się w regulaminie konkursu, który znajduje się na stronie internetowej resortu kultury.

Przesłane projekty oceni Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Instytutu Solidarności i Męstwa oraz niezależnych ekspertów zewnętrznych. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę 20 000 zł. i zaproszenie do złożenia zwycięskiego projektu logo w celu przygotowania pełnego systemu identyfikacji wizualnej Instytutu.

Logo Instytutu Solidarności i Męstwa będzie wykorzystywane na stronie internetowej, we wszelkich materiałach instytutu, banerach, wystawach oraz publikacjach.

Instytut Solidarności i Męstwa (ISiM) powołano 9 listopada 2017 r. Zadaniem Instytutu jest m.in. prowadzenie badań naukowych oraz upowszechnianie wiedzy o osobach zasłużonych dla ratowania polskich obywateli m.in. podczas II wojny światowej oraz przedstawiania ich do wyróżnienia Medalem "Virtus et Fraternitas".

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie