Konkurs na najciekawszy projekt z wykorzystaniem płytek ceramicznychPropertydesign.pl - 18-05-2017 16:08


Ceramika Paradyż organizuje konkurs na najciekawszy projekt z wykorzystaniem swoich płytek ceramicznych. Akcja skierowana jest do każdego, kto na co dzień zajmuje się projektowaniem wnętrz – architektów, projektantów oraz dekoratorów

Wizualizacje można zgłaszać do 6 sierpnia br. za pośrednictwem strony: akcjainspiracja.com. Konkurs składa się z 3 etapów, w każdym z nich można wygrać 3 tys.  zł oraz designerskie powerbanki.

Nagrody

Pierwsza runda #akcjiinspiracji wystartowała 15 maja i potrwa do 11 czerwca. Dwie kolejne odbędą się w dniach 12 czerwca – 9 lipca oraz 10 lipca – 6 sierpnia. Po każdym z etapów nastąpi wyłonienie zwycięzcy, który otrzyma 3 tys. zł. Ponadto co tydzień, autorzy trzech najciekawszych projektów otrzymają designerskie powerbanki.

Jak wziąć udział?

Zasady udziału w konkursie to trzy proste kroki. Pierwszym z nich jest przesłanie gotowego projektu lub wykonanie zupełnie nowej aranżacji z użyciem produktów Ceramiki Paradyż. Można zaprojektować dowolne wnętrze – łazienkę, kuchnię, sypialnię, salon, a nawet taras, wykorzystując przy tym wybrane kolekcje marki Paradyż. Drugim krokiem jest wybranie najciekawszych ujęć, trzecim - wypełnienie prostego formularza online, w którym należy podać dane kontaktowe, załączyć wizualizacje projektu i krótko go opisać.

W jury zasiadają m.in. Krzysztof Dąbrowski, architekt i dyrektor kreatywny firmy CAD Projekt K&A  oraz przedstawiciele Ceramiki Paradyż.