REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Konkursy w Bydgoszczy na dofinasowanie projektów promujących miasto

  • Autor: PAP
  • 09 sty 2022 09:34
Konkursy w Bydgoszczy na dofinasowanie projektów promujących miasto
Fot. Shutterstock

Organizatorzy wydarzeń promujących Bydgoszcz i umacniających tożsamość mieszkańców mogą ubiegać się o ich dofinansowanie z urzędu miasta. Ogłoszone zostały dwa konkursy, z których w jednym można uzyskać wparcie na jeden nawet 100 tys. zł, a w drugim - 30 tys. zł.

REKLAMA

W konkursie "Bydgoszcz zaprasza" mogą wziąć udział organizatorzy większych przedsięwzięć, które mają szansę promować Bydgoszcz poza granicami miasta, a nawet kraju. Kwota dofinansowania takich projektów mających szczególne znaczenie dla zewnętrznej promocji i wizerunku miasta to nawet 100 tys. zł.

Konkurs "Bydgoszcz. Dzieje się" kierowany jest do organizatorów mniejszych lokalnych projektów osiedlowych, które przyczyniają się do budowy i umocnienia lokalnej tożsamości bydgoszczan. Kwota dofinansowania każdego z przedsięwzięć może wynieść maksymalnie 30 tys. zł.

O środki finansowe mogą ubiegać się organizacje non-profit, organizacje pozarządowe, organizacje pożytku publicznego, osoby fizyczne i prawne oraz rady osiedli, z wyłączeniem zakładów budżetowych, samorządowych jednostek kultury, jednostek budżetowych miasta.

Zgłoszenia w konkursie można składać do 11 lutego, a zwycięskie propozycje zostaną ogłoszone 4 marca. Zasady konkursu i tryb zgłaszania wniosków o dofinansowanie dostępne są na oficjalnej stronie internetowej miasta. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie