REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kto zagospodaruje pawilon plażowy nad Wisłą?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 mar 2014 15:58
Kto zagospodaruje pawilon plażowy nad Wisłą?

Ruszył przetarg na wynajem i zagospodarowanie pawilonu plażowego przy tzw. Poniatówce (Wybrzeże Szczecińskie). Ma tam powstać obiekt gastronomiczny i sanitarny, który pozwoli na zaktywizowanie nabrzeża Wisły. Najważniejszy jest ciekawy pomysł na zagospodarowanie i promocję nowego miejsca.

REKLAMA

Liczy się również ciekawa oferta wydarzeń specjalnych, jakie mają być organizowane w nowym obiekcie oraz pomysł na aranżację wnętrz i przyległych tarasów. Wśród kryteriów konkursowych znajduje się również cena, za jaką oferenci zechcą wynająć lokal oraz ich doświadczenie w prowadzeniu obiektów gastronomicznych.

Łączna powierzchnia całego obiektu wynosi ponad 1300 mkw. Minimalna stawka, za jaką może zostać wynajęty, to 11 277 złotych netto za miesiąc. Okres wynajmu ma wynieść 5 lat.

Obiekt został zbudowany jako zaplecze dla najpopularniejszej plaży nad Wisłą zwanej powszechnie „Poniatówką”. Składa się z dwóch budynków umiejscowionych na tarasie wyniesionym ponad wody zalewowe Wisły. Pierwszy z nich to pawilon kawiarniany, w drugim mieszczą się toalety publiczne, natryski, przebieralnie i wypożyczalnie.

Obiekt powstał ze środków m.st. Warszawy na bazie projektu wyłonionego w konkursie architektonicznym, współorganizowanym przez ratusz i Sanitec Koło SA. Jego autorkami były trzy studentki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, które działały pod nazwą „Ponadto Grupa Projektowa”.

Oferty na wynajem i zagospodarowanie terenu można składać do 9 kwietnia 2014 r. do godz. 15.00 w siedzibie Zarządu Mienia m. st. Warszawy przy ul. Jana Kazimierza 62.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie