REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Linoleum od nowa. Konkurs dla architektów i wykonawców

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 mar 2020 11:07
Linoleum od nowa. Konkurs dla architektów i wykonawców
Forbo Flooring Polska ogłasza pierwszy w Polsce konkurs na najlepszą realizację z użyciem linoleum meblowego firmy Forbo, fot. mat. prasowe

Forbo Flooring Polska ogłasza pierwszy w Polsce konkurs na najlepszą realizację z użyciem linoleum meblowego firmy Forbo. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych polskich projektów oraz realizacji z wykorzystaniem ekologicznego linoleum meblowego w branży wykończenia wnętrz oraz meblarskiej.

REKLAMA

Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: Najlepszy Projekt i Najlepsze Wykonanie. Mogą w nim wziąć udział zarówno młodzi architekci, projektanci wnętrz, designerzy, a także studenci architektury i ASP, jak również wykonawcy – stolarze oraz producenci mebli. Zgłoszenia realizacji z okresu 2015/2020 składać można do 30 września 2020 roku. Wyniki poznamy w grudniu.

- Nasz konkurs jest odpowiedzią na potrzeby rynku w Polsce – mówi Maciej Kloc, Forbo Flooring Polska. Producenci mebli szukają dziś ekologicznych materiałów wykończeniowych dobrej jakości. Zależy nam na zapoznaniu architektów, projektantów, designerów i stolarzy z materiałem, który jest szeroko stosowany na całym świecie, natomiast w Polsce, mimo dużego wzrostu sprzedaży, ciągle pozostaje niszowy. Oferujemy wsparcie szkoleniowe, produktowe, merytoryczne i technologiczne przez cały okres projektowania i realizacji.

Nadesłane prace oceniane będą pod kątem zastosowania linoleum meblowego, innowacyjności oraz wysokiego poziomu estetyki. Laureatów konkursu wyłoni jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin.

Na zwycięzców w każdej kategorii konkursu czeka nagroda główna: 5 tys. złotych, a także wsparcie medialne i publikacje w prasie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie