×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ministerstwo wznawia konkursy o nagrody w dziedzinie architektury

  • Autor: Minister Infrastruktury i Budownictwa
  • 16 maj 2016 09:41
  • Aktualizacja: 16 maj 2016 09:45
fot. Fotolia

Minister Infrastruktury i Budownictwa przywrócił po kilkuletniej przerwie dwa konkursy o nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa w dziedzinie architektury i budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego.

REKLAMA

Konkurs o Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa na najlepsze prace dyplomowe, rozprawy doktorskie i habilitacyjne oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa, przywrócony po 7-letniej przerwie, jest skierowany do absolwentów i rozpoczynających karierę młodych naukowców.

Natomiast Konkurs o Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinach architektury i budownictwa oraz planowania i zagospodarowania przestrzennego przywrócony po 8-letniej przerwie, wyłoni i upowszechni najwybitniejsze rozwiązania w dziedzinie architektury, budownictwa i planowania przestrzennego.

Wyboru laureatów będą dokonywać powołane do obu konkursów zespoły składające się z osób o największym autorytecie w Polsce w dziedzinie architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa.

Nagrodami w konkursach będą statuetki ministra oraz dyplomy ministra. Wnioski do pierwszej po przerwie edycji obu konkursów będzie można składać do 30 czerwca 2016 r. Dalsze informacje w sprawach konkursów znajdą się wkrótce na stronie internetowej ministerstwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie