×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Opracuj koncepcję sali gimnastycznej

  • Autor: Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej
  • 20 maj 2014 16:09
Opracuj koncepcję sali gimnastycznej
fot. Fotolia

Gmina Kalwaria Zebrzydowska ogłosiła konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym.

REKLAMA

Celem konkursu jest uzyskanie najlepszej pod względem urbanistycznym, funkcjonalnym, estetycznym, architektonicznym i eksploatacyjnym koncepcji architektoniczno-budowlanej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół nr 8 w Stanisławiu Dolnym. Wskazanie autora zwycięskiej pracy, bądź zespołu autorskiego, który zostanie zaproszony do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie zamówienia z wolnej ręki na opracowanie projektów budowlanych i uzyskanie pozwolenia na budowę, projektów wykonawczych, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów inwestorskich dla potrzeb budowy sali gimnastycznej.

Wytyczne do opracowania koncepcji: 1. Należy zaprojektować salę gimnastyczną o wymiarach płyty boiska nie mniejszych niż 18 m x 30 m i wysokości minimalnej wymaganej do przeprowadzania gier zespołowych tj. siatkówki i koszykówki z zapleczem sanitarno - technicznym. Budynek sali gimnastycznej winien zawierać pomieszczenie dla nauczyciela w-f, świetlicę oraz bibliotekę ze stanowiskami komputerowymi i zaplecze sanitarne dla dziewcząt i chłopców, magazyn sprzętu oraz inne pomieszczenia techniczne, w tym kotłownia, wynikające z potrzeb technologicznych obiektu. Salę gimnastyczną należy zaprojektować wraz z łącznikiem do istniejącego budynku szkoły, bez podpiwniczenia. Należy uwzględnić możliwość korzystania z sali gimnastycznej również po zajęciach lekcyjnych tj. zaprojektować wejście z pominięciem budynku szkoły. Należy także przewidzieć niezależne wejście do świetlicy i biblioteki z zewnątrz.

Termin i miejsce składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie: 26.05.2014, godzina 11:00. Miejsce: Urząd Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej, ul. Mickiewicza 7, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, Biuro Obsługi Mieszkańców parter.

Termin i miejsce składania prac konkursowych: termin: 30.06.2014r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie