×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prime Property Prize 2018: Oto wielka "piątka". Te inwestycje nominowaliśmy za architekturę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 sie 2018 12:16
  • Aktualizacja: 10 sie 2018 12:56
Prime Property Prize 2018: Oto wielka "piątka". Te inwestycje nominowaliśmy za architekturę

Cedet, Centrum Marszałkowska, Europejski i Spark Etap C w Warszawie oraz Forum Gdańsk - oto wielka piątka nominowanych w kategorii Architektura w konkursie Prime Property Prize 2018.

REKLAMA

Wśród nominowanych w konkursie Prime Property Prize 2018 w kategorii Architektura znalazł się Cedet (IMMOBEL Poland/AMC Andrzej Chołdzyński/RKW Rhode Kellermann Wawrowsky), czyli projekt odrestaurowania i rozbudowy zabytkowego budynku przy ul. Kruczej 50 – modernistycznej perły polskiej architektury powojennej.

Nominację otrzymało Centrum Marszałkowska (BBI Development/Juvenes) - nowoczesny kompleks biurowo-handlowy położony przy skrzyżowaniu dwóch linii metra, połączony ze stacją Świętokrzyska w Warszawie i Forum Gdańsk (Multi Development/Sud Architectes) wpisujący się w najnowsze trendy w projektowaniu centrów handlowych dzięki ciekawej architekturze, która spaja tradycję z nowoczesnością, ale również dzięki łączeniu funkcji publicznej i handlowej.

Wśród nominowanych jest też Spark Etap C w Warszawie (Skanska Property Poland/Kuryłowicz & Associates) - budynek przyjazny, funkcjonalny i pełen innowacyjnych rozwiązań oraz hotel Europejski (H.E.S.A/Sud Architectes), który dzięki modernizacji i starannej rewitalizacji elementów historycznej architektury, ponownie powrócił na mapę Warszawy.

POZNAJ NOMINACJE WE WSZYSTKICH KATEGORIACH I ODDAJ SWÓJ GŁOS JUŻ DZIŚ!

Jak co roku w plebiscycie Prime Property Prize wyłonimy firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży. W tym roku po raz pierwszy nagrodzimy w nowej kategorii: Kancelaria Roku.

Wręczenie nagród Prime Property Prize 2018 odbędzie się podczas uroczystej gali, będącej podsumowaniem pierwszego dnia konferencji Property Forum 2018, zaplanowanej w dniach 17-18 września 2018 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie