REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

PropTech Festival: GetAnna wychodzi naprzeciw potrzebom deweloperów

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 12 wrz 2018 13:00
PropTech Festival: GetAnna wychodzi naprzeciw potrzebom deweloperów
Team GetAnna

GetAnna to jedna z 10 najciekawszych technologii dla nieruchomości wyróżnionych w PropTech Festival - wydarzeniu i konkursie towarzyszącym konferencji Property Forum 2018. Nominowane technologie ocenią czytelnicy portalu Propertynews.pl, głosując na najlepsze.

REKLAMA

Wyobraźmy sobie potencjalnego klienta (leada), który odwiedza stronę internetową dewelopera. Jest podekscytowany, właśnie znalazł swoje wymarzone mieszkanie, kontaktuje się ze sprzedawcą za pomocą formularza kontaktowego… i oczekuje na odpowiedź średnio 23 godziny. Czas odpowiedzi ma natomiast znaczenie - badanie MIT, przeprowadzone na 15 000 prób kontaktu wskazuje, że jeśli kontakt nawiązano w czasie do 5 minut od złożenia zapytania, to szansa na konwersję wzrasta nawet 21-krotnie.

- Dlatego też GetAnna odpowiada na wszystkie zapytania kierowane do deweloperów w czasie do 5 minut, 24/7. Podczas konwersacji GetAnna tworzy profil klienta, przeprowadza jego pełną kwalifikację, dowiadując się np.: jakie są jego preferencje, jakim budżetem dysponuje, oraz odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania - mówią twórcy technologii.

Kliknij, aby zagłosować!

W kolejnym etapie konkursu PropTech Festival twórcy technologii zaprezentują się przed Jury i gośćmi konferencji Property Forum 2018. Autorzy trzech najlepszych zostaną ogłoszeni podczas Gali Prime Property Prize 2018 (17 września, hotel Sheraton, Warszawa).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie