×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przetarg na modernizację ZOO

  • Autor: UM Zamość
  • 23 maj 2014 15:05
Przetarg na modernizację ZOO
fot. Fotolia

Jest przetarg na budowę pawilonu dla zwierząt, aranżację i infrastrukturę zewnętrzną na terenie Ogrodu Zoologicznego w Zamościu.

REKLAMA

Przedmiotem zamówienia jest budowa pawilonu dla tapira, hipopotama karłowatego i kapibary z wybiegami ziemnymi i stawami kaskadowymi, budowa trzech pawilonów zimowych ze stawami dla ptactwa wodnego, prace aranżacyjne, budowa infrastruktury teleinformatycznej, monitoringu i nagłośnienia oraz zainstalowanie urządzeń teletechnicznych i multimedialnych, budowa ogrodzeń, budowa uzbrojenia i urządzenia terenu (w szczególności: ciągi pieszo-jezdne, ukształtowanie terenu, zieleń i mała architektura, przyłącza, sieci, oświetlenie terenu, instalacja hydrotechniczna).

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu pt. Modernizacja ogrodów zoologicznych w Zamościu i Łucku oraz opracowanie koncepcji utworzenia strefy rekreacji w Rzeszowie w celu rozwoju transgranicznej kwalifikowanej turystyki przyrodniczej.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa i Partnerstwa w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska - Białoruś - Ukraina 2007 - 2013.

Zakres robót budowlanych obejmuje:

1) budowę pawilonu dla tapira, hipopotama karłowatego i kapibary z wybiegami ziemnymi i stawami kaskadowymi,
2) budowę trzech pawilonów zimowych ze stawami dla ptactwa wodnego wraz z aranżacją,
3) budowę infrastruktury teleinformatycznej; budowę monitoringu i nagłośnienia oraz zakup i zainstalowanie urządzeń teletechnicznych i multimedialnych ,
4) budowę uzbrojenia i urządzenie terenu

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie