REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Rusza konkurs na projekt stojaków rowerowych w Krakowie

  • Autor: UM Kraków
  • 25 kwi 2018 10:02
fot. pixabay.com

Rusza konkurs na projekt stojaków rowerowych, które huta ArcelorMittal Poland wyprodukuje ze stali odzyskanej ze starych pieców likwidowanych przez mieszkańców Krakowa.

REKLAMA

Główną nagrodą w konkursie jest realizacja zwycięskiego projektu i 3000 zł. Gotowe stojaki wykonane według wybranego wzoru już jesienią pojawią się w mieście. Staną w miejscach wytypowanych przez krakowian w plebiscycie.

- Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł i chcieliby zaprojektować stojak rowerowy dla Krakowa – mówi Marcin Wójcik, krakowski oficer rowerowy, członek jury konkursu. - Ważna jest wyobraźnia autora i funkcjonalność pomysłu, czyli aby projektowany stojak był trwały, zapewniał wygodnie oparcie i możliwość bezpiecznego przypięcia roweru – dodaje.

Organizator konkursu ufundował nagrody pieniężne dla trzech najlepszych projektów. Prace konkursowe można zgłaszać do 11 maja na adres e-mail: konkurs@arcelormittal.com. Jury wybierze trzy najciekawsze projekty, a internauci spośród nich w głosowaniu wyłonią najlepszy. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 28 maja.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie