REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Stwórz wizję dnia w 2040 roku i wygraj 15 tys. zł

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 lis 2017 13:53
Stwórz wizję dnia w 2040 roku i wygraj 15 tys. zł
fot. mat. prasowe

Piąta, jubileuszowa edycja konkursu Future Living Award przed nami. Na najlepsze wizje dnia w 2040 roku i towarzyszących technologii czeka 15.000 zł.

REKLAMA

Czy i dlaczego sztuczna inteligencja będzie bardziej rozwinięta niż człowiek? Jak będzie wyglądał nasz dzień w 2040 roku i w jaki sposób technologia będzie nam wówczas towarzyszyć? Interdyscyplinarny charakter konkursu i jego otwarta formuła sprawiają, że może wziąć w nim udział każdy – designer, architekt, naukowiec, urbanista, miłośnik nowoczesnych technologii. Nadsyłane do końca grudnia prace oceniać będzie eksperckie jury, któremu od początku istnienia konkursu przewodniczy dr Krystyna Łuczak – Surówka.

- Od początku istnienia konkursu inspirujemy i poszukujemy nowatorskich i nieszablonowych wizji przyszłości. Marka Siemens, której istnienie opiera się na innowacyjnych technologiach, nie tylko dostrzega potrzebę stałego ich rozwijania, ale chce też nagradzać wybitne pomysły. Cieszymy się, że Future Living Award może wyróżniać wizjonerów futurologii i wspólnie z nimi, odważnie spoglądać w przyszłość – komentuje Anna Łuszczyńska, Brand Manager marki Siemens w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie