Sześciu chętnych do budowy Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w Szczeciniewww.szczecin.pl - 17-06-2020 13:44


Sześć ofert wpłynęło do Miejskiego Ośrodka Sportu Rekreacji i Rehabilitacji w przetargu na budowę zadaszonego boiska ze sztuczną nawierzchnią na terenie Obiektu Sportowego na Skolwinie, informuje portal Szczecin.pl. Większość z nich mieści się w zakładanym budżecie.

Inwestycja będzie polegała na wykonaniu boiska z trawy sztucznej o wymiarach 44,3 m x 20,18 m, które zostanie przykryte łukową halą namiotową. Teren ma zostać uzbrojony i oświetlony. Poza tym przyszły wykonawca będzie zobowiązany m.in.: do wybudowania zaplecza szatniowego oraz 24 miejsc parkingowych na terenie obiektu.

Na realizację zadania MOSRiR zamierza przeznaczyć 5.390.000,00 zł. 

Oferty złożyło sześć firm: „KS” Usługi Ogólnobudowlane Szymon Koza z Gryfina, Zakład Usług Budowlanych Dawid Karwowski, Usługi Projektowe i Nadzory Budowlane J&D Projekt z Maszewa, Sport Halls Sp. z o.o. z Wrocławia, Intra-Port Sp. z o.o. ze Szczecina, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Lik-Bud” Kazimierz Palacz sp. j. z Polic oraz Expert sp. z o.o. z Dolic.

Obecnie komisja przetargowa analizuje oferty.