×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Trwa konkurs na koncepcję wielofunkcyjnego budynku w Porcie Czerniakowskim w Warszawie

  • Autor: SARP Warszawa
  • 17 gru 2021 16:50
Trwa konkurs na koncepcję wielofunkcyjnego budynku w Porcie Czerniakowskim w Warszawie
Trwa organizowany przez SARP Warszawa konkurs na koncepcję wielofunkcyjnego budynku usługowego z bosmanatem wraz z zagospodarowaniem terenu w Porcie Czerniakowskim w Warszawie. fot. Shutterstock

Trwa organizowany przez SARP Warszawa konkurs na koncepcję wielofunkcyjnego budynku usługowego z bosmanatem wraz z zagospodarowaniem terenu w Porcie Czerniakowskim w Warszawie.

REKLAMA

Warszawski oddział SARP prowadzi na zamówienie Miasta Stołecznego Warszawy jednoetapowy konkurs na koncepcję architektoniczną wielofunkcyjnego budynku usługowego z bosmanatem wraz z zagospodarowaniem terenu w Porcie Czerniakowskim w Warszawie.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować wielofunkcyjny obiekt usługowy z pomieszczeniami bosmanatu, w tym z zapleczem techniczno-administracyjnym, salą wielofunkcyjną, kawiarnią i pomieszczeniami dla użytkowników portu.

Projekt powinien obejmować również plac składowania trzech łodzi, plac integracyjny, oświetlenie terenu i małą architekturę, zagospodarowanie terenów zieleni, a także budowę układu komunikacyjnego, infrastruktury technicznej oraz ewentualną modernizację wjazdu w ulicę Solec.

Termin składania prac konkursowych upływa 4 kwietnia 2022 roku. Do 10 stycznia można składań wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie.

Więcej szczegółów na stronie SARP Warszawa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie