REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Trwa konkurs na projekt zieleni na al. gen. Chruściela „Montera”

  • Autor: UM Warszawa
  • 20 lis 2017 09:25
fot. shutterstock

Trwa konkurs na projektanta zieleni w pasie rozdzielającym jezdnie al. gen. Chruściela „Montera” w Rembertowie. Architekci krajobrazu oraz studenci tego kierunku mogą składać swoje prace do 15 grudnia. Prace zostaną zrealizowane w ramach zwycięskiego projektu do budżetu partycypacyjnego.

REKLAMA

Zadaniem projektantów będzie aranżacja al. gen. Chruściela na odcinku pomiędzy ul. Strażacką a Bombardierów. Docelowo powinny powstać tu rabaty z krzewami i bylinami. W projektach mogą znaleźć się m.in. kwietniki sezonowe, pnącza, ale również elementy małej architektury takie jak rzeźby, murki oporowe, ławki etc. Możliwe będzie również posadzenie drzew w formie topiarycznej przy zastosowaniu ekranów korzeniowych, architekci muszą jednak pamiętać by nowe nasadzenia nie kolidowały z istniejącą infrastrukturą. Zaprojektowane rośliny powinny stanowić również barierę uniemożliwiającą przekraczanie jezdni w niedozwolonych miejscach.

Koszt realizacji projektu nie może przekroczyć 60 000,00 zł brutto.

Prace konkursowe – w formie graficznej i opisowej –  należy składać do piątku, 15 grudnia, do godz. 15.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 19 grudnia.

W konkursie przewidziano nagrody. Zwycięzca otrzyma 3 000 złotych, a zdobywcy kolejnych miejsc odpowiedni 1 000 i 750 zł.

Więcej informacji o konkursie oraz jego regulamin można znaleźć na stronie zzw.waw.pl/konkurs-sarp.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie