Ustroń chce mieć logo - poszukiwany projektPropertydesign.pl - 16-11-2015 09:50


Miasto Ustroń organizuje konkurs na swoje logo. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, a dla zwycięzcy przewidziano 10 tys. zł.

Ustroń to urokliwe miasto leżące w Beskidzie Śląskim, w dolinie rzeki Wisły. To więcej niż prężnie działające uzdrowisko oraz miejscowość wypoczynkowa. To przede wszystkim jedna z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych miejscowości w Beskidach. W Ustroniu każdy znajdzie coś dla siebie. Jego bogata oferta turystyczna skierowana jest zarówno do aktywnych turystów, jak i do kuracjuszy. Tych pierwszych, miasto kusi parkiem linowym, torami saneczkowymi, spotkaniami z dziką zwierzyną w Leśnym Parku Niespodzianek, szlakami górskimi, kolej linową oraz wojnami paintballowymi i restauracjami. Drugich – licznymi sanatoriami, zabiegami, kąpielami w solance, okładami z borowiny, szlakami spacerowymi, a wieczorami dancingami.

- Logo powinno przekazywać i łączyć to, co w Ustroniu najpiękniejsze i najbardziej atrakcyjne. W naszym mieście nikt nie będzie się nudził niezależnie od pory roku - mówi Marek Landowski z Urzędu Miasta w Ustroniu. - Zimą można tu korzystać z dobrze przygotowanych tras narciarskich, a latem podziwiać piękno Beskidów z górskich szlaków turystycznych i aktywnie spędzać czas. Wspaniałe położenie jest jednym z największych atutów Ustronia leżącego wśród szczytów Beskidu Śląskiego pomiędzy Czantorią i Równicą - dodaje.

Konkurs jest otwarty i udział może wziąć w nim każdy, niezależnie od wykształcenia, czy miejsca zamieszkania. Wystarczy być pełnoletnim. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej, specjalnie stworzonej na potrzeby konkursu: logo.ustron.pl.

Zwycięskie logo będzie promowało Ustroń w kraju i zagranicą, a autorzy najlepszych prac mogą liczyć na nagrody. – Zwycięzca zdobędzie nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Z kolei autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody w wysokości 2 tys. zł oraz 1 tys. zł – dodaje Marek Landowski.

Prace należy dostarczyć przy pomocy elektronicznego formularza umieszczonego na stronie  logo.ustron.pl do dnia 29 lutego 2016 r.

Pytania w sprawie konkursu można kierować do Pani Joanny Olszar (logo@ustron.pl). O tym, który projekt wygra, zadecyduje jury.