×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wspólnie rozświetlmy warszawski Wilanów. Na starcie konkurs

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 gru 2018 10:14
Wspólnie rozświetlmy warszawski Wilanów. Na starcie konkurs
fot. mat. Multidekor

Lubisz łamać schematy, świetnie rysujesz, a kreatywność to twoje drugie imię? Masz szansę zabłysnąć! Zaprojektuj oryginalną świąteczną dekorację, która rozświetli i ozdobi Wilanów. Do udziału w konkursie zaprasza Burmistrz Dzielnicy Wilanów oraz Multidekor – autor wystawy „Królewski Ogród Światła” w Muzeum Pałacu w Wilanowie, który od ponad dwóch dekad przemienia przestrzenie światłem.

REKLAMA

– Chcemy, by to mieszkańcy decydowali o tym, co się dzieje w ich dzielnicy, mieli wpływ na to jak ona wygląda i po prostu dobrze się tu czuli – mówi Ludwik Rakowski, Burmistrz Dzielnicy Wilanów. – Stąd też pomysł na nasz konkurs. Wierzymy, że taka nietypowa forma pozwoli naszym mieszkańcom przejąć inicjatywę i zachęci, by samemu zaprojektować wzór iluminacji, która w przyszłym roku ozdobi latarnie na ulicy Klimczaka. Do konkursu zapraszamy także najmłodszych mieszkańców Wilanowa, bardzo liczymy na ich kreatywność – dodaje.

Wykonawcą świątecznych dekoracji, przygotowanych na podstawie autorskiego projektu, będzie Multidekor. – Wilanów to zupełnie niezwykłe miejsce na mapie Warszawy. Wielokrotnie mieliśmy okazję się o tym przekonać. Od 5 lat tworzymy Królewski Ogród Światła w Pałacu w Wilanowie, w tym roku nasze świetlne dekoracje cieszą też najmłodszych na Plaży Wilanów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy podejmą to wyjątkowe wyzwanie i zaprojektują iluminację, która nada dzielnicy niepowtarzalny świąteczny charakter. Wykonane przez nas na podstawie autorskiego wzoru latarniowce będą jedyną taką ozdobą na świecie – podkreśla Tomasz Podogrocki, prezes Multidekor.

Czasu jest sporo, na projekty świątecznych iluminacji jest czas do 31 stycznia 2019 r. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie www.wilanow.pl oraz na profilach: Urzędu Dzielnicy Wilanów na Facebooku oraz Profilu Multidekor. Projekty ozdób w formie plików jpg lub png można nadsyłać na adres mailowy: sekretariat@multidekor.pl lub za pomocą platformy Facebook. Prace powinny zostać wykonane na gotowym szablonie latarniowca (do pobrania ze strony https://www.multidekor.pl/blog/).

Osoba, która zaprojektuje zwycięski wzór zostanie ogłoszona do 15 lutego 2019 na oficjalnym profilu firmy Multidekor oraz Urzędu Dzielnicy Wilanów na Facebooku a także na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Wilanów.

Autor projektu dokona uroczystej inauguracji iluminacji na ulicy Klimczaka w grudniu 2019 roku. Otrzyma też zaproszenie do największego i najnowocześniejszego centrum produkcji iluminacji w tej części Europy, która znajduje się w Piastowie by zobaczyć, w jaki sposób powstają dekoracje Multidekor. Dodatkową nagrodą będzie też upominek od marki Multidekor w postaci bonu podarunkowego o wartości 1999 zł (brutto) na zakup świątecznych dekoracji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie