Wyniki konkursów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza tylko onlinePropertyDesign.pl - 16-03-2020 11:52


Fundacja im. Stefana Kuryłowicza wystosowała oświadczenie, w którym informuje o odwołaniu uroczystego Finału Konkursu TEORIA oraz Stypendium PRAKTYKA Edycja 2019.

Uroczysty Finał plebiscytów miał się odbyć 26 marca 2020 r. w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury przy Pasażu Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4 w Warszawie. W wydanym oświadczeniu przeczytać można: 

- W związku z obecną sytuacją w kraju oraz w poczuciu odpowiedzialności za zdrowie uczestników naszego wydarzenia i konieczności zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 informujemy, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu uroczystego Finału Konkursu TEORIA oraz Stypendium PRAKTYKA Edycja 2019 zaplanowanego na 26 marca 2020 r. w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury przy Pasażu Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4 w Warszawie - mówi oświadczenie Fundacji.

- Jednocześnie informujemy, że oba programy odbywać się będą bez zmian, a wyniki konkursów zostaną ogłoszone 26 marca 2020 r. na stronie Fundacji im. Stefana Kuryłowicza oraz na profilu na Facebooku. Prezentacja finalistów oraz ich prace będzie nam niezmiernie przyjemnie przedstawić jesienią, podczas naszego corocznego wykładu z cyklu „Od wizji do projektu” - dodają organizatorzy obu plebiscytów.