×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Barnaba Grzelecki

BIT Creative, założyciel
Barnaba Grzelecki - założyciel, BIT Creative - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Architekt, założyciel i właściciel pracowni BIT CREATIVE. Od ponad 12 lat związany z rynkiem nieruchomości biurowych. Podczas studiów już na drugim roku rozpoczął pracę jako Architekt w biurze zajmującym się projektowaniem wnętrz biurowych. W 2017 roku założył autorską pracownię BIT CREATIVE, która specjalizuje się w projektowaniu wnętrz biurowych. W swoim portfolio posiada wiele projektów zrealizowanych dla firmy z różnych sektorów. Ceni sobie innowacyjne podejście do projektowania i dbałość o detale. Projektuje biura według indywidualnych  potrzeb najemcy, przełamuje standardy, tworzy wnętrza estetyczne i ergonomiczne.

Biogram

BIT CREATIVE

Zespół architektów specjalizujących się w projektowaniu przestrzeni biurowych. Posiadający wieloletnie doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalny wnętrz. Słyniemy z projektów dopasowanych do potrzeb danej organizacji. Aranżacje są innowacyjne, nowoczesne, przemyślane i wzbogacają wizerunek korporacji. Stawiamy potrzeby człowieka na pierwszym miejscu dlatego wnętrza są nie tylko estetyczne ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne aby zapewnić odpowiedni komfort pracy

BIT CREATIVE tworzył projekty biur dla takich firm jak m.in.: Akzo Nobel, Vastint, Huuuge Games, Solenis, JDE, Coca-Cola HBC, Yareal, Kancelaria Noerr, Kancelaria Ożóg-Tomczykowski, Link4, Lease Plan, Philip Morris, Ingram Micro, DPD, Leroy Merlin, Novo Nordisk, Lingaro, Vivus, 4Finance, Continental, DKV, Circle K, Acer, Langas Group, Workday, Axpo.

WIADOMOŚCI: Barnaba Grzelecki RSS