×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Bartosz Godziński

More Design & Architecture (MRDA), architekt, partner
Bartosz  Godziński  - architekt, partner, More Design & Architecture (MRDA) - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Ukończył Wydział Architektury Politechniki Szczecińskiej. Uprawnienia architektoniczne uzyskał w 2015 roku, wtedy też został członkiem Izby Architektów.

Biogram

Urodził się w Warszawie, ale dużą część dzieciństwa spędził w Mongolii, z racji sprawowania przez jego ojca funkcji Ambasadora RP. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w projektowaniu przestrzeni biurowych oraz budynków użyteczności publicznej (centra handlowe, budynki biurowe, budownictwo mieszkaniowe). Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach Interbiuro i Bose International, m.in. przy projektach galerii Korona Kielce oraz budynku biurowym Nimbus. Jest partnerem w pracowni architektonicznej MRDA, którą założył wspólnie z żoną Pauliną Godzińską oraz Arturem Cepryńskim – ekspertem rynku powierzchni biurowych. Pracownia skupia zespół architektów zajmujących się realizacją przestrzeni komercyjnych, zapewniając całościową obsługę – od koncepcji, przez projekt wykonawczy, po nadzór autorski.

Swój styl projektowy określa jako selektywne połączenie europejskiej klasyki, z inspiracjami zaczerpniętymi z wieloletnich podróży oraz pracy w międzynarodowym środowisku.

Dodatkowe informacje

Pracownia MRDA znajduje się w zabytkowej kamienicy Edwarda Raczyńskiego, zlokalizowanej w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Zachęta. Zespół MRDA zrealizował kompleksową obsługę projektową jej renowacji.

Współpracownicy

» ZOBACZ WIĘCEJ OSÓB