REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Dżafar Bajraszewski

APA Wojciechowski Architekci, Architekt-Partner, Członek Zarządu (ur. 1981)
Dżafar Bajraszewski - Architekt-Partner, Członek Zarządu, APA Wojciechowski Architekci - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

architekt, absolwent gdyńskiej Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; studiował architekturę na Technische Universität w Berlinie.

Biogram

Urodzony w Gdańsku, gdynianin z wyboru. Absolwent gdyńskiej „Trójki”, Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej oraz podyplomowych studiów z zakresu Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W latach 2005-2007 studiował architekturę na Technische Universität w Berlinie. Tam też zaczynał swoją przygodę z zawodem pracując jako asystent architekta w miejscowych pracowniach architektonicznych.

W latach 2007-2015 mieszkał na warszawskiej Pradze i zdobywał tam doświadczenie jako architekt w pracowni APA Wojciechowski. W 2015 roku wrócił nad morze i w Gdyni stworzył jej trójmiejski oddział.

Członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP oraz SARP oddział Wybrzeże. Posiada uprawnienia projektowe do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej od 2010 r. 

Dodatkowe informacje

W stopniu biegłym posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

Współpracownicy

» ZOBACZ WIĘCEJ OSÓB

WIADOMOŚCI: Dżafar Bajraszewski RSS