×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Igor Galas

PRC Architekci, Architekt
Igor Galas - Architekt, PRC Architekci - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Absolwent studiów architektonicznych w Politechnice Łódzkiej oraz komputerowego wspomagania projektowania budynków Uniwersytetu Strathclyde w Glasgow. Założyciel i organizator pracowni komputerowej w macierzystej uczelni i inicjator nauczania komputerowych technik w projektowaniu architektoniczno-urbanistycznym.

Biogram

Partner w warszawskich pracowniach PRC Architekci i PRC Design, zatrudniających ponad trzydziestoosobowy zespół architektów i projektantów wnętrz.

Jeden z głównych projektantów biura i prowadzących największe tematy pracowni. Odpowiedzialny w ostatnich latach m.in. za następujące projekty:

-  Art Norblin - zespół wielofunkcyjnych budynków i rewitalizacja kwartału poprzemysłowego (68 000 mkw. GLA)- ukończony projekt przetargowy

-  Eurocentrum - zespół budynków biurowych z usługami w Warszawie- (68 000 mkw. GLA) wraz z realizacją 30 000 mkw. projektów aranżacji

-  Kraków Airport Hotel w Krakowie- Balicach (150 pokoi, 10 600 mkw. Pu)- ukończony w grudniu ub. r.  wg projektu kubatury i projektu wnętrz i wyposażenia

-  Holiday Inn Warszawa Józefów - kompleks hotelowo-konferencyjno-rekreacyjny wraz z zamierzeniem krajobrazowym (150 pokoi, 11 ha) - oddany w 2007 r. wraz z pełnym projektem wnętrz i wyposażenia.

-  Nowa ambasada RP w Mińsku na Białorusi - (5500 mkw. Pu)- przekazany projekt wykonawczy kubatury i projektu wnętrz

Pracował w następujących biurach architektonicznych: Cecil Denny Highton w Warszawie oraz HOK w Warszawie i Moskwie. Następnie Tadeusz Spychała i partnerzy w Warszawie, by dołączyć na stałe do obecnej firmy.

Do najważniejszych doświadczeń projektowo- realizacyjnych wcześniejszych lat zalicza Centrum Rekreacyjno-Handlowe „Ochotny Riad" (65 000 mkw.) pod Placem Maneżowym w Moskwie i kompleks biurowy Warsaw Trade Tower o powierzchni 70 000 mkw. na budowie których pełnił funkcję architekta projektu i prowadzącego nadzór autorski.

WIADOMOŚCI: Igor Galas RSS