×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Jerzy Woźniak

Mode:lina Architekci, architekt, założyciel (ur. 1984)
Jerzy Woźniak - architekt, założyciel, Mode:lina Architekci - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Jerzy Woźniak - ur. 02.11.1984, studiował Architekturę i Urbanistykę na Wydziale Architektury i
Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz na ArtEz w Enschede w Holandii. W trakcie studiów brał udział w licznych konkursach architektonicznych (Wyróżnienie za projekt Targi Przyszłości organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w 2005). Dwa lata z rzędu (2006-2007) odbywał wakacyjne praktyki zawodowe w biurze architektonicznym IISSAB w Helsingborgu w Szwecji. 

Biogram

Po półrocznym stypendium w Enschede, przerywa studia na rok i wspólnie z Pawłem Garusem podejmuje pracę w biurze Liong Lie/123DV w Rotterdamie, aby po powrocie do Polski razem rozpocząć działalność pod własną marką - Mode:lina architekci.

Mode:lina architekci to pracownia projektowa stworzona przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka w 2009 roku, kiedy to obaj założyciele byli na IV roku studiów architektonicznych. Mimo młodego wieku założycieli,mode:lina architekci to pracownia z dużym dorobkiem – przez 6 lat istnienia gościła na stronach niemal 100 wydawnictw krajowych i międzynarodowych oraz została nagradzana w międzynarodowych i krajowych konkursach.

Hobby

Jerzy to fan ciężkiej muzyki metalowej, którą lubi sam grać na własnej gitarze. Od urodzenia miał na nogach narty. Swego czasu grywał w squasha, a obecnie zajmuje się cross-fitem... i przede wszystkim projektowaniem.

Współpracownicy

» ZOBACZ WIĘCEJ OSÓB

WIADOMOŚCI: Jerzy Woźniak RSS