REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Jocelyn Fillard

Sud Architectes Polska, Partner, Architekt
Jocelyn  Fillard  - Partner, Architekt, Sud Architectes Polska - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Biogram

Jocelyn Fillard otrzymał dyplom mgr. inż. architekta Wyższej Szkoły Architektury w Lyonie w 1999 roku, ukończywszy studia z wyróżnieniem. Jest członkiem zarówno francuskiej, jak i polskiej izby architektów.

Podczas swojej ponad 10-letniej pracy zawodowej w Polsce, zdobył renomę i uznanie w integrowaniu innowacyjnych, funkcjonalnych koncepcji architektonicznych w schematy wielofunkcyjne. Jest on szczególnie ekspertem w zakresie budynków komercyjnych, biurowych, hotelowych i kulturalno-rozrywkowych. Jocelyn Fillard rozpoczął swoją współpracę z Sud Architectes Francja w roku 2001. Od roku 2006, daty ukończenia Manufaktury, gdzie był on odpowiedzialny za nadzór nad budową centrum, kontynuował on współpracę z Sud Architectes Francja już jako Partner spółki.

W roku 2008 Jocelyn Fillard został również Partnerem w Sud Architectes Polska, prowadząc i rozwijając filię jako Dyrektor ds. Architektury. Podczas ostatnich pięciu lat, był on autorem pozwolenia na budowę takich realizacji, jak: Galeria Katowicka i Dworzec PKP Katowice (15 tys. mkw. pow. zabudowy), Hotelu Europejskiego w Warszawie( 28 tys. mkw. pow. zabudowy), rozbudowy Factory Outlet w Warszawie (15 tys. mkw. pow. zabudowy), rozbudowy CH Arkadia w Warszawie (6 tys. mkw. pow. zabudowy) i ostatnio, centrum Forum Radunia w Gdańsku (150 tys. mkw. zabudowy).

Jocelyn pracuje i mieszka obecnie w Warszawie.