×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Karol Fiedor

CDF Architekci, architekt, założyciel (ur. 1968)
Karol Fiedor - architekt, założyciel, CDF Architekci - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Karol Fiedor, architekt - urodzony 12.03.1968 r. w Grodzisku Wielkopolskim. W 1993 roku obronił dyplom na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej, promotor: Jerzy Gurawski.

Biogram

Po studiach zatrudniony w poznańskiej pracowni ADS, później praca między innymi w Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Rosji.

W 2001 roku otrzymał uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Od tego roku jest także członkiem SARP i Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Od 05.2014 r. Członek Rady Krajowej Izby Architektów RP.

Od 1995 roku prowadzi biuro projektowe CDF Architekci. Obecnie jest to jedna z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych poznańskich pracowni architektonicznych. Na dorobek projektowy firmy składają się wysokiej klasy budynki biurowe, hotele, obiekty przemysłowe, osiedla mieszkaniowe oraz wielofunkcyjne kompleksy komercyjne. Na 20 rocznicę działalności przypadającą w 2015 roku planowane jest przeprowadzenie się do nowej siedziby w kompleksie biurowym UBIQ 34, którego jest właścicielem. 

Hobby

Pasjonat tenisa oraz motoryzacji, znawca win. Mąż i ojciec trójki synów.

WIADOMOŚCI: Karol Fiedor RSS