×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Łukasz Koziana

Iliard Architecture & Project Management, architekt
Łukasz Koziana - architekt, Iliard Architecture & Project Management - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Współzałożyciel pracowni Iliard Architecture & Project Management, architekt.

Ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2003 roku. Przed powstaniem Iliard współpracował z wieloma pracowniami architektonicznymi w kraju i zagranicą, m.in. DDJM, KKD Architects, BP Projekt, AZ Projekt, Karpla, GD&K Consulting.

Biogram

W 2009 roku, razem z Wojciechem Witkiem, założył własną pracownię architektoniczną Iliard. Dziś firmę tę tworzy 35 osób – architektów, projektantów wnętrz, designerów i project managerów z rozległym doświadczeniem w sektorze inwestycji komercyjnych. Ambicją pracowni jest być wiodącym zespołem projektowym sektora biurowego oraz HORECA w Polsce. Iliard współpracuje z sieciami hotelowymi Rezidor, Hilton i Marriott. Dodatkowo, jako jedyna polska pracownia, posiada rekomendację marki Marriott do pracy nad projektami wnętrz hoteli należących do tej sieci w całej Europie.

Wśród najważniejszych dokonań firmy można wymienić projekty takich inwestycji, jak V.Offices – najbardziej ekologicznego biurowca w Europie Środkowo-Wschodniej (realizacja dla AFI Europe Polska), 5-gwiazdkowy hotel Bristol Tradition and Luxury (nominacja do nagrody Best Hotel Award 2014 w kategorii Architektura i Design), krakowski biurowiec Benaco czy powstający we Władysławowie hotel Gwiazda Morza.

W swojej pracy Łukasz Koziana łączy projektowanie i design z rozległą wiedzą w zakresie oceny kosztów realizacji inwestycji oraz prowadzenia procesu inwestycyjnego.

Współpracownicy

» ZOBACZ WIĘCEJ OSÓB

WIADOMOŚCI: Łukasz Koziana RSS