×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Łukasz Lewandowski

Biuro Architektoniczne STRUKTURA
Łukasz Lewandowski - , Biuro Architektoniczne STRUKTURA - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Biogram

Ukończył wydział Architektury I Urbanistyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Dyplom obroniony w 2005r.

Zaraz po obronie dyplomu rozpoczął praktykę w śląskich biurach projektowych a w 2007r otworzył własne biuro projektowe, które świadczy usługi w zakresie tworzenia architektury mieszkaniowej oraz wnętrz prywatnych. Z czasem zaczął projektować budynki w większej skali jak budynki biurowe, duże wille podmiejskie oraz budynki wielorodzinne. Jest autorem wielu realizacji domów jednorodzinnych, które cechują się nowoczesną i ponadczasową stylistyką, opierającą się na najbardziej nietypowych pomysłach, inspirowanych architekturą z całego świata. Najchętniej projektuje nowoczesne wille dla wymagających klientów w nietypowo ukształtowanym terenie jak skarpy, brzegi jezior i lasy. Ma na swoim koncie klientów z różnych krajów. Miał okazję projektować w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i w Czechach. Uwielbia wyzwania, nietypowe wymagania klientów dotyczących formy czy funkcji w ich budynkach.

Jest członkiem Izby Architektów i posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Hobby

Moim największym hobby jest moja rodzina (spędzony z nią czas jest bezcenny) a na drugim miejscu jest projektowanie, które daje mi wiele satysfakcji. Poza tym lubię motoryzację, podróże, muzykę elektroniczną, skandynawskie książki kryminalne, kino oraz sport, na który nie zostaje mi wiele czasu: bieganie, rower, narciarstwo a kiedyś jazda konna i tenis.