×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Marek Arciszewski

MAAI, główny projektant
Marek Arciszewski - główny projektant, MAAI - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Marek Arciszewski kształcił się na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej (mgr inż. arch., dyplom z wyróżnieniem) i w Architectural Association School of Architecture (London, England).

Biogram

Marek Arciszewski rozpoczął swoją karierę architektoniczną w Toronto, jako Senior Designer w firmie MMC International (Toronto i Bangkok). Po powrocie do Polski w 1999 roku zarządzał warszawskim biurem HOK International (zał. 1992), którego przejęciem kierował tworząc w 2003 roku, nową firmę, Studio Quadra sp. z o.o., w której nadzorował duże projekty architektoniczne i urbanistyczne. Pozostając nadal partnerem w Studio Quadra, Marek Arciszewski przeniósł w 2014 roku wszystkie działania związane z projektowaniem architektonicznym do nowego biura, MAAI, które specjalizuje się w projektach komercyjnych i wielofunkcyjnych.

Marek Arciszewski odgrywał wiodącą rolę w projektowaniu i realizacji znaczących inwestycji w Ameryce Północnej, Azji i Europie Środkowej, m in. Fashion Island (Bangkok), Saint Vital Centre (Winnipeg), Galeria Mokotów (Warszawa), Centrum Handlowe Port Łódź, ma też na koncie mniejsze, autorskie projekty, jak Centrum Handlowe Skorosze (Warszawa).

WIADOMOŚCI: Marek Arciszewski RSS