REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Paulina Godzińska

More Design & Architecture (MRDA), architekt, partner
Paulina  Godzińska  - architekt, partner, More Design & Architecture (MRDA) - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Szczecińskiej. Uprawnienia architektoniczne zdobyła w wieku 28 lat i od tego czasu jest członkiem Izby Architektów.

Biogram

Specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni komercyjnych i mieszkaniowych oraz projektach kubaturowych. Pracowała w firmie Barchitektura oraz Bose Intrnational przy projektach koncepcyjnych, budowlanych, przetargowych oraz wykonawczych m.in. Bonarka City Center, Korona Kielce, budynku biurowego Nimbus w Warszawie oraz przebudowie wnętrz Centrum Handlowo-Rozrywkowego Galaxy w Szczecinie. Opracowała wiele projektów architektury wnętrz obejmującej biura, rezydencje prywatne i obiekty usługowe, zarówno w nowym budownictwie jak i w obiektach zabytkowych. Współzałożycielka pracowni architektonicznej More Design & Architecture. Pracownia skupia zespół architektów zajmujących się realizacją przestrzeni komercyjnych, zapewniając całościową obsługę – od koncepcji, przez projekt wykonawczy, po nadzór autorski.

Pochodzi z rodziny związanej z branżą architektoniczną. Wychowała się na warszawskiej Ochocie, która była dla niej pierwszą szkołą architektonicznych inspiracji. Jej pasją jest projektowanie przestrzeni trudnych, rewitalizacja zabytków i łączenie nowoczesnych wymagań w tradycyjnej bryle.

Dodatkowe informacje

Pracownia MRDA znajduje się w zabytkowej kamienicy Edwarda Raczyńskiego, zlokalizowanej w centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Zachęta. Zespół MRDA zrealizował kompleksową obsługę projektową jej renowacji.

Współpracownicy

» ZOBACZ WIĘCEJ OSÓB