×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Paweł Szczepaniak

AP Szczepaniak, Prezes, Architekt
Paweł Szczepaniak - Prezes, Architekt, AP Szczepaniak - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

W 1992 r. ukończył Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej.

Biogram

Paweł  Szczepaniak – polski architekt, mgr inż. architektury. Specjalista w zakresie planowania i projektowania obiektów handlowych, biurowych, hotelowych, wielorodzinnych w Polsce, Europie i Afryce.

Paweł  Szczepaniak ukończył Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej (1992), Członek Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów, Członek SARP, Członek SWA, posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.

Prezes firmy architektonicznej AP Szczepaniak Sp.z o.o. S.K., projektant architektury.

Paweł Szczepaniak wraz z bratem Arturem projektuje razem od 1999 roku. W samym Wrocławiu zaprojektowali ponad 7 tys. mieszkań, blisko 100 tys. mkw. powierzchni biurowych i ponad 60 tys. mkw. powierzchni handlowych. Działają aktywnie również poza krajem, gdzie zrealizowali projekty m.in. na Ukrainie, w Kijowie i we Lwowie oraz projekty urbanistyczne w Libii w Trypolisie, Sabha, Ghat. Bracia Szczepaniak są laureatami konkursów architektonicznych, w których otrzymali nagrody, m.in. od Prezydenta Miasta Wroclawia w konkursie "Piękny Wrocław" za projekt Arkad Wrocławskich Centrum Handlu, Kultury i Biznesu, oraz za projekt WOJDYŁA BUSINESS PARK, centrum IBM. W październiku 2014 r. otrzymali 5 gwiazdek w kategorii Best Architecture Multiple Residence (Najlepsza Architektura Budynku Wielorodzinnego).

 

 

Dodatkowe informacje

Zdaniem Pawła Szczepanika architektura nie polega wyłącznie na projektowaniu budynków. Architektura jest tworzeniem interakcji międzyludzkich. Wierzy, że projekty pracowni kształtują przestrzeń. Dlatego tworzą miasta, osiedla, ale i jakość życia.

WIADOMOŚCI: Paweł Szczepaniak RSS