REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Ludzie z branży: architektura, nieruchomości

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Wojciech Witek

Iliard Architecture & Project Management, architekt
Wojciech Witek - architekt, Iliard Architecture & Project Management - sylwetka osoby z branży architektonicznej

Wykształcenie

Ukończył studia na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej w 2006 roku, a od roku 2009 jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Przed powstaniem Iliard pracował jako architekt w Krakowie – w pracowniach GD&K Consulting oraz Ovotz, w Amsterdamie – w pracowni ANA Architecten, oraz w Rotterdamie – w pracowni 2012 Architecten.

 

Biogram

W 2009 roku, razem z Łukaszem Kozianą, założył własną pracownię architektoniczną Iliard. Dziś firmę tę tworzy 35 osób – architektów, projektantów wnętrz, designerów i project managerów z rozległym doświadczeniem w sektorze inwestycji komercyjnych. Ambicją pracowni jest być wiodącym zespołem projektowym sektora biurowego oraz HORECA w Polsce. Iliard współpracuje z sieciami hotelowymi Rezidor, Hilton i Marriott. Dodatkowo, jako jedyna polska pracownia, posiada rekomendację marki Marriott do pracy nad projektami wnętrz hoteli należących do tej sieci w całej Europie.

Wśród najważniejszych dokonań firmy można wymienić projekty takich inwestycji, jak V.Offices – najbardziej ekologicznego biurowca w Europie Środkowo-Wschodniej (realizacja dla AFI Europe Polska), 5-gwiazdkowy hotel Bristol Tradition and Luxury (nominacja do nagrody Best Hotel Award 2014 w kategorii Architektura i Design), krakowski biurowiec Benaco czy powstający we Władysławowie hotel Gwiazda Morza.

Współpracownicy

» ZOBACZ WIĘCEJ OSÓB

WIADOMOŚCI: Wojciech Witek RSS