×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej

  • Autor: UM Łódź
  • 20 cze 2014 09:09
 Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej
fot. UM Łódź
 Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej
 Finisz prac na ulicy Piotrkowskiej

W 2010 roku rozpoczęła się przebudowa ulicy Piotrkowskiej, która miała za zadanie przywrócić jej wielkomiejski charakter. W czerwcu br. kończy się jej remont.

REKLAMA

Ulica Piotrkowska rozciąga się w samym sercu miasta i jest wizytkówką Łodzi. Dzięki pracom remontowym i przebudowie odzyskała dawny blask, zazieleniła się i stała się znowu przyjazna dla odwiedzających.

- Zgodnie z obietnicami w czerwcu 2014 r. kończymy remont ul. Piotrkowskiej. Z tej okazji zapraszamy wszystkich mieszkańców na najsłynniejszą łódzką ulicę. Warto tu być, bo przygotowaliśmy wiele atrakcji - mówił na konferencji prasowej Bartłomiej Wojdak, dyrektor biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą.

- Zakończenie remontu ul. Piotrkowskiej nie jest zwykłym finiszem prac na ulicy. To symboliczny moment, w którym główny deptak miasta dostaje nowe życie - podkreśliła prezydent Hanna Zdanowska. - Przygotowaliśmy szereg imprez. Zapraszamy na nie od 27 do 29 czerwca. To jest najlepszy czas, by poczuć atmosferę zmieniającej się Łodzi.

Zobacz nowe życie Piotrkowskiej:

 

W trakcie ostatniego czerwcowego weekendu na Piotrkowskiej będą m. in. odbywały się trzy festiwale. Wiele atrakcji czeka również na najmłodszych mieszkańców miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie